OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

18 września miało miejsce wesołe święto celebrowane w Lubnowskiej placówce pod hasłem: „W całej Polsce dzień dziś taki, ze świętują przedszkolaki!!!” Kiedy już dzieci dowiedziały się z jakiego powodu świętują, rozpoczęła się zabawa „ Witajcie przedszkolaki”. Po radosnej rozgrzewce nastąpił  wspaniały „Bal przedszkolaka” , czyli  zabawy przy największych przebojach dla dzieci, przeplatane konkurencjami sportowymi i zabawami integracyjnymi. W ruch poszły stojące w przedszkolnym ogrodzie  sprzęty  rekreacyjno – sportowe: trampolina, namioty, tunele, huśtawki... Duża atrakcją były także zabawy z chustą animacyjną Klanza.

Nie zabrakło niczego, co dzieci kochają najbardziej: tańców, wspólnej zabawy, sportu, ruchu… Na dokładkę wspaniała pogoda schyłku lata uczyniła Dzień Przedszkolaka wyjątkowo atrakcyjnym. Szkoda, że na kolejne takie święto trzeba czekać cały rok….

Autor: Bożena Leśnik