W KARNAWALE SAME BALE!

W ostatni dzień karnawału, odbyły się w naszej szkole wielkie bale kl. I-III. Tegoroczna zabawa karnawałowa wyglądała trochę inaczej niż zwykle. Jednak ta zmiana nie wpłynęła na dobry nastrój i świetną zabawę uczniów klas młodszych.

Z powodu epidemii każda klasa bawiła się w swojej sali, którą wcześniej uczniowie według własnych pomysłów udekorowali kolorowymi bibułami, balonami, serpentynami, tak by stworzyć klimat sprzyjający dobrej zabawie. Podczas balu uczniowie zaprezentowali piękne i pomysłowo wykonane stroje karnawałowe, brali udział w różnych konkursach i zabawach ruchowych, gdzie należało wykazać się nie lada sprytem i zwinnością. Wszyscy świetnie  bawili się przy rytmach swoich ulubionych piosenek, starając się o miano króla lub królowej parkietu. Śmiechom i tańcom nie było końca. To był bardzo miły dla nas wszystkich dzień.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za cukierki oraz balony, które uświetniły naszą imprezę

Autor: Małgorzata Dębska