Piknik rodzinny w klasie pierwszej

Za oknem panuje piękna, rozpieszczająca nas  pogoda, wieczory są ciepłe i coraz dłuższe, więc klasa pierwsza postanowiła to wykorzystać i zorganizować piknik rodzinny. Odbył się 11.06.2021 na placu szkolnym. Piknik nie miał formy tradycyjnego pikniku na kocyku, z powodzeniem zastąpiła go nasza piękna szkolna altanka. Ten niezwykle udany dzień pozostanie na długo w pamięci, nie tylko u dzieci, ale i u rodziców. Bawiliśmy się wszyscy rewelacyjnie. Rodzice przygotowali smaczne posiłki, które dawały nam siłę do dalszej zabawy.

Dzieci chciały spróbować swoich sił w rozgrywkach w dwa ognie oraz w wyścigach. W rywalizacji z rodzicami to dzieci wygrały, chociaż gra była bardzo zacięta. Pierwszaki litościwie zapowiedziały rodzicom możliwość rewanżu we wrześniu. Po wyczerpujących, choć fascynujących  rozgrywkach czekała na dzieci niespodzianka – animatorka, która urozmaiciła czas wspólnej zabawy. Rzecz jasna, nie mogło tego dnia zabraknąć waty cukrowej. Cieszymy się, że udało nam się spotkać w tak licznym gronie i z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne zabawy.