Wycieczka klas 1-3

W dniu 06.10.2023r. uczniowie klas młodszych z samego rana wyruszyli na długo wyczekiwaną wycieczkę.

Pierwszym punktem programu był przepiękny, wzruszający i wyciskający niejedną łzę film familijny pt. ,, O psie, który jeździł koleją’’.

Kolejnym punktem wycieczki był Park Rozrywki w Lipowej, gdzie nasi uczniowie spędzili aktywnie 4 godziny. Ten czas wypełniony był różnymi grami terenowymi, rozwiazywaniem tajemniczej krzyżówki czarownic, poszukiwaniem sekretnego przepisu na magiczny eliksir w świerkowym labiryncie, ślizgach na Górze Troli, własnoręcznie wybitej monecie oraz karmieniu owieczek kameruńskich.

To był świetnie spędzony wspólnie czas, który na długo zostanie w pamięci każdego z uczestników.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za dofinansowanie naszego wyjazdu.

Autor: Małgorzata Dębska