Warsztaty, warsztaty!!!

Nadchodzą kolejne święta Bożego Narodzenia, tak bardzo lubiane przez wszystkich, wyczekiwane, pachnące choinką, rozjarzone światełkami… Zanim jednak zasiądziemy przy wigilijnym stole, podzielimy się opłatkiem, zaśpiewamy kolędę, przygotujemy się na święta razem z naszymi nauczycielami, koleżankami i kolegami z klasy.

Właśnie trwają warsztaty, podczas których uczniowie wykonują różnorodne ozdoby świąteczne: lampiony, gwiazdki, Mikołajki, choinki… Wszystkie błyszczą brokatem, kolorami… Przydadzą się do ozdobienia sal lekcyjnych, szkolnych korytarzy, okien. Będzie pięknie i odświętnie i nic nie szkodzi, że wszędzie panuje lekki nieporządek.

Strudzeni artyści mogą się zregenerować w sali nr 5, gdzie niepodzielnie króluje pani Dyrektor, niestrudzenie smażąca stosy naleśników i przygotowująca hot dogi.

Wspaniałe doświadczenie i niezapomniane przeżycia warte powtórzenia w kolejnych latach.

Autor: Bożena Leśnik