Konkurs „Bookface”

W listopadzie  w naszej szkole został ogłoszony konkurs „Bookface”. Zadaniem uczestników było wykonanie zdjęcia z okładką książki lub zdjęciem z gazety. Wyróżnione uczestniczki wykazały się dużą kreatywnością i znajomością podstaw fotografii, co przyniosło efekt - piękne zdjęcia wkomponowane w okładki  książek, jak i z użyciem zdjęć zamieszczonych w gazetach. Gratuluję uczestniczkom: Martynie Wąs, Zuzi Zonzel, Paulinie Kozie, oraz Marlenie Piędzioch  oraz zachęcam wszystkich naszych uczniów do udziału w kolejnych konkursach. One na pewno rozwiną Waszą wyobraźnię i kreatywność.

Autor: Natalia Walczok