Goście w szkole mile widziani!

W pierwszym okresie bieżącego roku szkolnego dyrektor Dominika Guszkiewicz zasugerowała nauczycielom, by zorganizowali cykl lekcji otwartych, zapraszając na nie swoich kolegów oraz rodziców uczniów. Każdy, kto kiedykolwiek chodził do szkoły wie, że bez wsparcia  rodzinnego domu nauka nie jest łatwa, a bywa i bardzo trudna. Pedagodzy z kolei mają pełna świadomość jak ważne jest stałe podnoszenie kwalifikacji, szukanie inspiracji, nabieranie doświadczenia. Wszak wszystko wokół ciągle się zmienia, dzieci również. Inicjatywa spotkała się z akceptacją i rozpoczęły się lekcje z gośćmi: geografia, religia, chemia, plastyka, zajęcia z doradztwa zawodowego, warsztaty świąteczne drugoklasistów, zajęcia świetlicowe. Niezawodni rodzice dopisali i na chwilę powrócili do szkolnych ławek. Ten fakt bardzo nas ucieszył, a i dzieci wydawały się zadowolone. Warto dodać, że goście oglądali zwyczajne, codzienne lekcje.

Tym bardziej cieszyły nas ciepłe słowa uznania. Rodzice, którym zależy, którzy nie są obojętni - to dobry zwiastun na kolejne lata ciężkiej pracy. Serdecznie dziękujemy  i zapraszamy Państwa do kolejnych odwiedzin.