Wiosna! Już jest!

Doczekaliśmy się wreszcie jednej z najpiękniejszych chwil w roku. Powróciła wiosna! Tradycyjnie pierwszy dzień tej pięknej pory roku nazywany jest „dniem wagarowicza”, toteż klasy V, VI i VII 21 marca uciekły ze swojej szkoły. Aby zminimalizować ryzyko uczniowie (choć niechętnie) zabrali ze sobą wychowawców i udali się do Opola, gdzie w kinie „Helios” obejrzeli wspólnie film „Kung – fu  Panda 4””. Przygody sympatycznego, choć nieco naiwnego misia okazały się idealną ofertą na taki radosny dzień.

Na wszelki wypadek, nie chcąc dokumentować  swojej ucieczki z lekcji, nie robiliśmy żadnych zdjęć, więc nie ma po co ich szukać smile. Szkoda, że takie dnie są tylko raz w roku.