Zajęcia otwarte- pierwsza lekcja przedszkolaków.

20 marca odbyły się zajęcia otwarte dla przyszłych pierwszoklasistów, którzy od września rozpoczną naukę w naszej szkole. Wzięły w nich udział dzieci 6-letnie wraz z rodzicami.          Zaproszonych gości powitała dyrektor szkoły Dominika Guszkiewicz, nauczycielka wychowania wczesnoszkolnego Małgorzata Dębska oraz trójka pomocników- uczniów kl.3, którzy czuwali nad sprawnym przebiegiem zajęć oraz służyli pomocą młodszym kolegom i koleżankom.

Przyszli pierwszoklasiści aktywnie i z pełnym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach, których temat brzmiał: „Świat figur geometrycznych”. Nasi mali goście bardzo chętnie brali udział w rozwiązywaniu różnorodnych zadań przygotowanych na kolejnych stacjach.  Dzieciaki znakomicie sobie poradziły, zwłaszcza przy wydatnej pomocy towarzyszących swym pociechom rodziców. Zapowiada się ciekawy nowy rok szkolny…

Dziękujemy za odwiedziny! smile

Autor: Małgorzata Dębska