Wyjazd do Teatru Lalki i Aktora oraz Hoplandii

12 marca  najmłodsi uczniowie  naszej szkoły z klas I-III oraz kilku z kl. IV wyjechali do Teatru Lalki i Aktora w Opolu na spektakl  zatytułowany „Momo”. Dla większości uczestników wycieczki był to pierwszy pobyt w teatrze. Dużym wyzwaniem okazała się konieczność dobrania garderoby odpowiedniej do okazji.  Koszule i eleganckie stroje dodawały dzieciom prawdziwej elegancji. Uczniowie mieli okazję na żywo oglądać spektakl na scenie. Dla wielu było to bardzo duże przeżycie i z zainteresowaniem śledzili kolejne etapy przedstawienia. Wielu uczniów było bardzo poruszonych przesłaniem niesionym przez treść sztuki. Podkreślało  znaczenie  bezinteresownej przyjaźni i ważności poprawnych relacji międzyludzkich. Zwieńczeniem naszego wyjazdu stała się doskonała zabawa na „dmuchańcach „ w Hoplandii. Dzieci wróciły do domów zmęczone, ale zadowolone z wyjazdu.

Autor: Natalia Walczok