Nocowanka kl. III

W piątek 12 kwietnia uczniowie kl. 3 wraz z wychowawczynią postanowili na jedną noc zostawić swoje wygodne łóżka i przenocować w szkole. Nie było czasu na nudę, a tym bardziej na sen!

Rozgrywki sportowe na świeżym powietrzu oraz w sali gimnastycznej, a także skoczna zumba sprawiły uczniom ogromną radość. Nie zabrakło też pysznych przekąsek, pizzy, oraz lodów. W godzinach późnowieczornych uczniowie umoszczeni na materacach, otuleni w kocyki, śpiwory, podusie i przytulanki, obejrzeli film familijny pt. ,, Psia opowieść’’. Chichotom i szeptom nie było końca. Ciężko było otworzyć rankiem oczy, kiedy snu było niewiele. Jednak to nie było najbardziej istotne. Najważniejszym było to, że wszyscy uczniowie wykazali się wielką odwagą, by spędzić nockę poza domem (niektóre dzieci po raz pierwszy), spędzić miło czas wśród kolegów i koleżanek, zupełnie  inaczej niż na co dzień.

Autor: Małgorzata Dębska