Książka w pudełku

W marcu odbył się konkurs „Książka w pudełku”, który wpisał się już na stałe w wydarzenia organizowane przez nasza bibliotekę szkolną. Polegał na przeczytaniu książki, wykonaniu pudełka pełnego przedmiotów budzących skojarzenia związane z czytaną lekturą, a następnie przedstawieniu jej przed zgromadzoną w sali nr 10 publicznością. Do konkursu przystąpiły trzy uczennice: Milena Kobzan, Tatiana Szumiec z kl. V i Zosia Galasińska z kl. I. Uczennice wykazały się dużą pomysłowością przy wykonaniu pudełek, a także niezwykła odwagą podczas publicznego wystąpienia. Z pasją przedstawiły obecnym uczniom swoje prace i zachęciły ich do przeczytania prezentowanych lektur. Pomimo dużego stresu wspaniale wystąpiły i bardzo dobrze się zaprezentowały. Wszystkie uczestniczki zostały nagrodzone brawami. Zdobyły równorzędne, pierwsze miejsca podkreślające ich wkład i zaangażowanie w przygotowanie prezentacji.

Autor: Natalia Walczok