Powody do radości…

Uczniowie Szkoły Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym im. Jakuba Kani w Domaradzu w tym roku szkolnym nie zawiedli pokładanych w nich nadziei. Troje uczestników wojewódzkiego etapu konkursów przedmiotowych uzyskało tytuł finalisty, co zapewnia im wpis na świadectwie ukończenia szkoły i dodatkowe punkty w klasyfikacji do szkół średnich.

Łukasz Świerc z klasy VIIA  w Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego. (W jego przypadku radość miesza się z rozczarowaniem, ponieważ od zaszczytnego tytułu laureata dzieliło go zaledwie kilka procent…)

Monika Medelnik z klasy VIIIA  w Wojewódzkim Konkursie Biologicznym

Florian Stiler z klasy VIIIA  w Wojewódzkim Konkursie Polonistycznym

Serdecznie gratulujemy uczestnikom konkursów, ich Rodzicom i opiekunom. Jednocześnie życzymy dalszych sukcesów na niełatwej drodze realizowania kolejnych wyzwań edukacyjnych.