Dzień Ziemi

Z okazji Światowego Dnia Ziemi, który obchodzony jest 22 kwietnia, nasza szkoła również w tym roku zaakcentowała ten fakt. Uczniowie klas VII i VIII przygotowali  z tej okazji trzy piękne projekty pt.:

- Niezwykłe miejsca na Ziemi,

- Kryzys klimatyczny,

- Ziemia we wszechświecie – astronomia.

Projekty były dostępne na stronie szkoły przez cały kwiecień. Na ich podstawie uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w rozwiązywaniu quizów. Spośród tych, którzy poprawnie rozwiązali choć jeden z nich rozlosowana została nagroda -  słuchawki bezprzewodowe JBL ufundowane przez Radę Rodziców.

Oto nazwiska uczniów spośród których losowaliśmy nagrodę, czyli Ci, którzy rozwiązali quiz w  100%:

Theda Dawid, Riwoldt Ania, Zawierta Oliwia, Lempart Wanessa, Dudek Amelia, Czaińska Julia, Baraniak Oliwia, Piękny Aleksander, Dyszlowski Oliwer, Zawadzki Marcel, Puchała Łukasz, Baraniak Oliwia, Theda Michał, Wesołowska Roksana, Koza Paulina, Koza Karol, Wesołowska Patrycja.

Losowanie odbyło się 07.05.2021 roku w szkole w sali nr 5. Organizatorom pomogli przy tej czynności uczniowie klasy I, Franciszek Kociencki i Kinga Galasińska, a całą ceremonię przedstawia załączony filmik - kliknij tutaj, aby obejrzeć

Nagroda główna wędruje do Oliwiera Dyszlowskiego.

GRATULACJE!!!

Dziękujemy Radzie Rodziców SP Domaradz za ufundowanie wspaniałej nagrody, słuchawek bezprzewodowych JBL!

Dziękujemy też uczniom klasy VII A, VII B, VIIIA za przygotowanie pięknych projektów!

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w quizach.