Wakacje!!!

Wreszcie nadeszły! Po długim, niesamowicie trudnym roku szkolnym 2020/21, spędzonym w odosobnieniu, przed monitorami komputerów, uczniowie wreszcie mogą odetchnąć pełną piersią. Za nimi egzaminy, poprawy, kartkówki, klasówki…

Uroczystość zakończenia roku odbywała się w naszej szkole z zachowaniem zalecanej ostrożności. Przedszkole, klasy I – IV, oraz V- VIII żegnały się osobno. Jak to zwykle bywa radość z rozpoczynającego się długiego odpoczynku mieszała się ze smutkiem pożegnań. Po 40 latach wytężonej pracy z najmłodszymi  uczniami odeszła na zasłużoną emeryturę pani Krystyna Szetela, pozostawiając po sobie jak najlepsze wspomnienia wielu pokoleń przedszkolaków. Po raz ostatni gościliśmy na  uroczystości zakończenia roku absolwentów, którzy rozpoczną nową drogę w innych szkołach, z innymi kolegami, nauczycielami… Klasa III pożegnała swoją wspaniała wychowawczynię, panią Gosię… Kwiaty zastąpiły uściski, bo przecież jeszcze nie można się przytulać. Było pięknie – wzruszająco i radośnie zarazem. Padło wiele słów podziękowań i wszystkie w pełni zasłużone. Teraz już czas na odpoczynek i ładowanie baterii przed kolejnymi wyzwaniami. Wszystkim życzymy wspaniałych wakacji!!!

Autor: Bożena Leśnik