Dzień Pluszowego Misia

25 listopada przedszkolaki z oddziału przedszkolnego w Domaradzu uczestniczyły  w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim ulubionym małym lub dużym przyjacielem - misiem. A każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od przedstawienia przyniesionych pluszaków. Następnie przedszkolaki poznały "Historię pluszowego misia" oraz uczestniczyły w licznych zabawach ze swoimi ulubieńcami. Dzieci wykonały również piękne prace plastyczne, które zawisły na naszej przedszkolnej tablicy. Po zabawach odbył się słodki poczęstunek. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Autor: Lucyna Matejuk - Abdalla