Bal u Krasnali

Bal  karnawałowy to dzień niezwykły i długo oczekiwany. Dzień lubiany przez dzieci, który dostarcza im wiele przeżyć i radości.

Dla naszych przedszkolaków był to dzień 27.01.2022. Na czas balu nasze przedszkole  zamieniło się w salę balową  przystrojoną w kolorowe wstążki, balony i serpentyny. Pięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały wymyślne stroje. Sala była pełna  postaci z bajek i baśni. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Każdy mógł zatańczyć wymyślny taniec. . Gdy tancerze poczuli się bardzo zmęczeni mogli odpocząć przy stolikach, gdzie czekał na nich słodki  poczęstunek. Do domów wszyscy wrócili zmęczeni, ale zadowoleni.

Autor: Jolanta Hanuszewicz