Wycieczka przedszkolaków do Krasiejowa

W środę 12 października przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego w Domaradzu  udały się na wycieczkę  do JuraParku w Krasiejowie. Celem wycieczki było poznanie prehistorycznego świata dinozaurów. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od atrakcji, jaką jest Tunel Czasu

Wszystkie dzieci zostały zaproszone na pokład kapsuły czasu, która zabrała nas w niezwykłą, interaktywną podróż poprzez dzieje naszej planety. Po pełnej wrażeń podróży w Tunelu Czasu udaliśmy się na spacer ścieżką edukacyjną, która mierzy sobie 1500 metrów.  Uczniowie mogli zobaczyć oraz dotknąć prehistoryczne dinozaury w naturalnej skali. Następnym etapem wycieczki był  Pawilon Paleontologiczny, który zabezpiecza największe w Europie skamieniałości płazów i gadów, które oglądaliśmy przez szklaną podłogęTrasę zwiedzania zakończyliśmy wizytą w Parku Rozrywki, który zachwycił wszystkich. Z wycieczki wróciliśmy  uśmiechnięci i pełni niezapomnianych wrażeń.

Autor: Lucyna Matejuk - Abdalla