Dzień babci i dziadka

W dniu 27 stycznia w Oddziale Przedszkolnym w Domaradzu, odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Przedszkolaki przygotowały specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i składały życzenia. Wcześniej własnoręcznie wykonały piękne upominki dla swoich „dziadków”- makaronowe korale oraz krawaty w grochy. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Dopełnieniem spotkania był słodki poczęstunek przygotowany przez mamy, za który serdecznie dziękujemy.

Autor: Lucyna Matejuk - Abdalla