DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień KEN, znany jako Dzień Nauczyciela obchodziliśmy w szkole w Domaradzu „na wesoło”. Nauczyciele zamienili się rolami ze swoimi uczniami i pozwolili im prowadzić lekcje. Dzieci szybko zrozumiały, że to wcale niełatwe, aby przekazać wiedzę rozbrykanym podopiecznym. Na dodatek pedagodzy wcieleni w uczniów wcale nie zachowywali się jak zwykle. Przeciwnie! Zadawali mnóstwo niewygodnych pytań w zupełnie nie byli grzeczni… Dodatkową atrakcją tego dnia była możliwość wysłuchania audycji przygotowanej przez Koło „The sound”. Każdy nauczyciel został także obdarowany przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego dyplomem i słodkim upominkiem. Wszystkim podobała się atmosfera tego dnia, pełna wzajemnej życzliwości i radości.