KRĘCIMY YOUTUBY W POKOJU

7 listopada w naszej szkole gościliśmy pana Piotra Koziola, który poprowadził  warsztaty pt. „Kręcimy Youtuby w Pokoju”.

Spotkanie było wydarzeniem pełnym wrażeń i inspiracji. Na młode umysły, chcące zrozumieć świat tworzenia treści online, czekała nie lada gratka.  Prowadzący warsztaty podzielił się spostrzeżeniami na temat tworzenia treści, edycji wideo i bezpieczeństwa w internecie, wzbudzając ciekawość i    kreatywność uczniów. Uczniowie mieli okazję zadawać pytania, a nawet spróbować swoich sił w nagrywaniu krótkich filmów.

Dzięki przeprowadzonym warsztatom przed niektórymi z nich otworzyły się drzwi do cyfrowego świata. Wielu zostało zachęconych do odkrywania swoich  pasji jako poczatkujący Youtuberzy oraz do zdobywania cennych umiejętności.

Warsztaty w ramach projektu "Kręcimy Youtuby w Pokoju"

Prowadzący : Piotr Koziol Talentownia

Realizator: Stowarzyszenie Odnowy Wsi Krogulna przy współpracy z GOKSiR w Pokoju oraz Urzędem Gminy Pokój

Sfinansowano ze środków:  Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach  #NOWEFIO