Tydzień Gier Planszowych i Ruchowych

Zgodnie z nieszczególnie starą, lecz znakomitą tradycją ,miniony tydzień  20 - 24 listopada był w naszej szkole dniem gier. Na korytarzach pojawiły się stoliki, przy których uczniowie wszystkich klas mogli spróbować swoich sił w różnego rodzaju rozgrywkach i robili to z wyraźną przyjemnością.

Zarówno młodsi, jak i starsi spędzali czas na grach zręcznościowych, strategicznych, czy też poprawiających refleks. Natomiast w sali gimnastycznej, pod okiem pani Dyrektor, zespołowo ćwiczono ciało: wyścigi rzędów, „krzesełka”, wszelkiego rodzaju sztafety pozwalały szybko rozruszać kości znużone 45 minutami lekcyjnego bezruchu. Biorąc pod uwagę fakt dużej popularności takich zajęć postanowiono  umożliwić dzieciom rozgrywki również po zakończeniu wyznaczonego tygodnia. Na obu korytarzach pozostaną stanowiska do gier.

Gratulujemy wszystkim grającym i namawiamy do szlifowania swoich umiejętności.

Autor: Roman Orzeszyna