dzień pluszowego misia

„Czy to jutro czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś”

Przedszkolakom z Lubnowa miś był potrzebny 24 listopada, ponieważ w tym dniu obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie  tego święta  to już tradycja. Tego dnia dzieci przyniosły z domu swoje ulubione misie. Przedstawiały je i opowiadały o nich ciekawe historie.  Wraz z misiami uczestniczyły w wielu wesołych zabawach: był korowód z misiami, zabawy z chustą animacyjną, porównywanie wielkości i długości misiów, śpiewanki z pokazywaniem, sto lat dla misiów... Dzieci też wykonały pracę plastyczną – wyklejały misie kawałkami wełny. Wszystkie wyszły pięknie. Na pamiątkę tego dnia każde dziecko otrzymało odblaskowego misia.

Obchody Święta Pluszowego Misia wywołały u dzieci wiele uśmiechów i  radości. Mam nadzieję, że to wielkie misiowe święto obchodzone w przedszkolu zostanie we wspomnieniach przedszkolaków na długi czas.

Autor: Jolanta Hanuszewicz